Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 6. června 2023 Norbert

A kdy hodláte utnout tipec Italským dezolátům, kteří vesele obchodují s totalitní a komunistickou Čínou ?

Čína fakt není komunistická...to je totalitní feudalismus jak vyšitý...

Socialismus má mnoho podob. A jako červená nit se všemi těmi socialismy vine všudypřítomná demence všech aktivních i pasivních podporovatelů. Zejména těch naivních "užitečných idiotů" toužících po spravedlivém světě, kde jsou si všichni rovni zejména v příjmech. Ve výsledku si většina bude rovna v chudobě a vyvolení se správným stranickým průkazem a nomenklaturní funkcí založenou na loajalitě k režimu si budou s mlaskáním užívat socialistické výdobytky pouze pro vyvolené. Zbytek bude hákovat,l a držet hubu a krok, aby nepřišel o nějakou vymazlenou čínskou verzi sociálního kreditu. Čest práci.

Jak by neco takoveho mohlo fungovat v praxi? Jak poaznat na obliceji, ze nekdo je skutecne bohaty? Znam lidi bohate a ti chodi obleceni bidne, tedy podle obleku tezko.

Kanada, kde ziju pul stolet neni zemi snobu kteri by se vyznacovali tim, ze jezdi v drahych autech a nakupuji jen luxusni zbozi. Vubec se nedivim, ze "The Anarchist" zkrachoval!

No ono anarchisti a komouši to vždy myslí hezky...všichni dle možností a schopností...jen nějak jsou oni všichni takoví, že oni ne ať platí ti jiní...a nakonec to dopadne jako vždy...dojdou jim peníze těch druhých...

Problém může být taky v tom, že spousta socek netuší, co je to Dior, Prada, Vuitton atd. Ti co tuší, by zase při slavnostním otevření mohli udělat moc velkou melu, takže asi to fakt budoucnost nemá.

I my máme podobné podnikatele, nedávno bulvárem běžela kauza jiste herecky provozující detskou kavarnu, ze uz to nemůže provozovata bude pořádat sbirku

U nás to se zdražováním jídla, bydlení, elektřiny a bytů zas vypadá "zaplať, kolik nemůžeš".

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS